Stem van Sakura ~ Marijke F. Jansen

Deze vrolijke cover gaf mij de doorslag om het boek op te pakken.  Je bent zo door een graphic novel heen, dus dat is extra fijn om even tussendoor te lezen

  • Nederlands
  • Maart 2025
  • Dutch venture publising
  • EAN : 9789493265950
  • Graphic novel

Als Thom met zijn ouders het drukste kruispunt van Tokyo bezoekt, raakt hij hen kwijt. Daar ontmoet hij het meisje Seijun. Ze kunnen geen woord met elkaar wisselen omdat ze elkaars taal niet spreken, maar toch voelen ze een klik. Zij laat hem de Japanse hoofdstad zien. Dan kunnen ze ineens op magische wijze toch met elkaar praten. Bewijst hun tocht samen dat aantrekkingskracht sterker is dan taalbarrières?

Mening

Het verhaal zit mooi in elkaar. Het verhaal is leuk neergezet gezien ze door de taalbarrière moeilijk kunnen communiceren.  Gelukkig is er altijd een manier om te zeggen wat je wilt. Thom is enorm geïnteresseerd in Japan en daarom is het extra leuk dat hij door een lokale bewoner de hoogtepunten van de steden kan zien. Het verhaal van zijn ouders kwijt raken is een extra leuk stukje door het interactief te houden met dialoog. Ik geef het verhaal 3 sterren.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *