Heerlijk al die verhalen van b&b’s ! Zin in om te kijken wie deze mysterieuze klant is!

- Nederlands
- Ebook
- Uitgeverij dutch venture publishing
- Oktober 2025
- EAN : 9798232439651
- Roman
De 24-jarige Imke houdt niet van verandering, regelt het liefst alles zelf en runt een B&B in het Friese plaatsje Moledoarp. Ze vertrouwt op mond-tot-mondreclame en heeft geen website. En dat werkte altijd… tot nu. Boekingen blijven uit en het bedrag op haar bankrekening slinkt razendsnel. Hoelang kan ze het nog volhouden?
Dan boekt de mysterieuze Sivert acht weken lang een kamer in de B&B. Hij is bereid om haar te helpen, maar kan ze dat wel toelaten?
Populaire zanger Dave Wilson is na een groot drama met de roddelpers ondergedoken in een slaperig dorp. Hij gebruikt een schuilnaam en hoopt in Moledoarp tot rust te komen. Om zichzelf van alle gebeurtenissen af te leiden, besluit hij de charmante eigenares van de B&B een handje te helpen. Als hij echter gevoelens voor haar krijgt, wordt het steeds moeilijker om zijn geheim voor Imke verborgen te houden…
Voor het lezen
Iemand probeert in te checken onder meerdere namen is raar, maar hij blijft 8 weken zonder een stukje informatie en een accent. Wie is deze man ?
Tijdens het lezen
Ik zit gelijk lekker in het verhaal. Ik hou van b&b verhalen blijkbaar, omdat het stiekem ook mijn droom is. Mensen ontvangen, gezellig kletsen, brunch make en helpen met de omgeving verkennen en misschien zelfs een tour daarvoor aanbieden :p en die poetshulp aannemen hahaha
Iedere b&b ergste nachtmerrie, een gast die van alles vraagt en zeurt. Die ongezellig is en liefst bediend word alsof hij de koning zelf is.
Conclusie
Het verhaal heeft een leuke twist. Zij zag het niet aankomen en dat maakt het extra leuk. Ik vind de actie die hij aan het einde doet super leuk en romantisch! Dat is toch wat je wilt! Ik wil meer hier van lezen, want ik he oprecht genoten! 5 sterren