Unboxing kwijt – Hamley Books

Vandaag is het tijd om het pakketje van kwijt te unboxen!

Er volgt als eerst een foto van de doos en dan de inhoud!

Kwijt, ik ga altijd al brainstormen wat haar idee hiervoor kan zijn. Ze gaat zo creatief om met de uitwerking! Toen ik de doos open deed werd ik al blij! Een puzzelboek! Vind ik altijd heerlijk om te doen!

Continue reading “Unboxing kwijt – Hamley Books”

Celebrate books

Vandaag wil ik een unbuxing online zetten. De box van Celebrate books heb ik maandag ontvangen aangezien ik hem zaterdag gemist had.

Beschrijving van de box
Een mysterieuze man, liefde en humor. Dit zijn drie ingrediënten van het boek dat je kunt vinden in de box van augustus. Maar het gaat ook over eenzaamheid en hoop en de helende kracht van liefde. Deze box is voor de fans van Jennifer L. Armentrout en Anna Todd. Heb je genoten van de Bad Boys box? Dan mag je deze niet missen!
* * * * * Starcrossed Lovers * * * * *
Continue reading “Celebrate books”

By the Fire – Bookvault

Hallo lieve mensen,

De December maand is weer van start gegaan. Voor mij hoog tijd om mezelf te verwennen. Ik mocht 2 boxen bestellen aangezien ik een koopstop heb en dit is er 1 geworden!

Book vault is een nieuwe Nederlandstalige box. Het is een box waarin een boek zit en leuke goodies! Deze maand ter ere van de feestmaand en hun eerste box zitten er zelfs 2 in!

Wil je weten welke? Lees dan verder….

Continue reading “By the Fire – Bookvault”

Unboxing : Celebrate books 》 Glitter en Glamour

Deze maand was ik heel erg aan het twijfelen over deze box door de naam glitter en glamour! Het klinkt zo Girly en daar ben ik niet van! Ik ben door een leuk plaatje van Celebrate Books overstag gegaan en dat plaatje zie je hieronder!

Een gave foto van een van de mooie illustraties van Kati!

Nu is het tijd om dit mooie pakket open te maken!

Continue reading “Unboxing : Celebrate books 》 Glitter en Glamour”