Unboxing kwijt – Hamley Books

Vandaag is het tijd om het pakketje van kwijt te unboxen!

Er volgt als eerst een foto van de doos en dan de inhoud!

Kwijt, ik ga altijd al brainstormen wat haar idee hiervoor kan zijn. Ze gaat zo creatief om met de uitwerking! Toen ik de doos open deed werd ik al blij! Een puzzelboek! Vind ik altijd heerlijk om te doen!

Continue reading “Unboxing kwijt – Hamley Books”

Celebrate books

Vandaag wil ik een unbuxing online zetten. De box van Celebrate books heb ik maandag ontvangen aangezien ik hem zaterdag gemist had.

Beschrijving van de box
Een mysterieuze man, liefde en humor. Dit zijn drie ingredi├źnten van het boek dat je kunt vinden in de box van augustus. Maar het gaat ook over eenzaamheid en hoop en de helende kracht van liefde. Deze box is voor de fans van Jennifer L. Armentrout en Anna Todd. Heb je genoten van de Bad Boys box? Dan mag je deze niet missen!
* * * * * Starcrossed Lovers * * * * *
Continue reading “Celebrate books”