Celebrate books

Vandaag wil ik een unbuxing online zetten. De box van Celebrate books heb ik maandag ontvangen aangezien ik hem zaterdag gemist had.

Beschrijving van de box
Een mysterieuze man, liefde en humor. Dit zijn drie ingrediënten van het boek dat je kunt vinden in de box van augustus. Maar het gaat ook over eenzaamheid en hoop en de helende kracht van liefde. Deze box is voor de fans van Jennifer L. Armentrout en Anna Todd. Heb je genoten van de Bad Boys box? Dan mag je deze niet missen!
* * * * * Starcrossed Lovers * * * * *
Continue reading “Celebrate books”